«БУВ ЗАНЕДБАНИЙ ТІК — СТАВ НАСІННЄВИЙ ЗАВОД...»

Для господаря АФ «Оль­гопіль» Павла Каленича на­сіннєвий завод, куди входять тік, лабораторія, елеватор на 35 тис. тонн, зерносклади, очисні та фасувальна лінії, потужністю 60 тонн насіння за зміну, сушарка, яка може працювати на зрідженому газу та пелетах — не просто складові одного підприємс­тва. Для нього це дітище, яке він «виростив» власноруч, оскільки «раніше тут не було ні огорожі, ні накриття». Від­так, за його словами, кожен стовпчик, панель, квадратний метр асфальту чи «куб» бе­тону вкопувались, монтува­лись чи заливались в нього на очах.

Отож нічого дивного, що завершальним пунктом се­мінару став візит саме сюди — на насіннєвий завод. Во­дячи гостей територією під­приємства, Павло Євгенович із гордістю в голосі розпові­дав про те, що тут є всі мо­жливості прийняти як това­рне, так і насіннєве зерно, а також насіння сої. І не про­сто прийняти, а зважити, провести аналіз, обробити фунгіцидами, інсектицидами, мікродобривами та стимуля­торами росту, щоб потім розфасувати у мішки та продати у 18 областей України, Молдову, Придні­стров’я і навіть до Румунії.

— Ми працюємо, — підсу­мовує Павло Євгенович. — Маємо хороші показники, але й за людей не забуває­мо. Будуємо дорогу з Оль­гополя на Бершадь. Прово­димо благоустрій нашого села, зокрема, в центрі ма­ють бути спортивний май­данчик, парк, а також па­м’ятники Тарасу Шевчен­ку і Катерині з його одно­йменної поеми. Село має розвиватись, і в ньому ма­ють комфортно жити мо­лоді освічені люди.

 

Джерело статті: газета «Вінниччина»

ТОП новости

Вход

Меню пользователя